Інформаційне обслуговування

Пошук або продаж нерухомості
Це завжди складне завдання, що потребує чималих старань та витрат часу на аналіз пропозицій на ринку нерухомості. Продати об’єкт нерухомості непросто часом навіть досвідченим власникам. Враховуючи високий рівень пропозиції, потрібно зробити презентацію та показ дуже багатьом потенційним клієнтам. Зазвичай власники нерухомості не мають вільного часу для того, щоб регулярно обслуговувати усіх людей, які зацікавилися пропозицією. А ще потрібно обов’язково відповідати на всі вхідні виклики від невідомих номерів. Найкраще рішення для ефективного продажу житла – послуги ріелтора.
Наші спеціалісти займаються усіма процесами для успішної продажі вашого житла.

Співпраця з клієнтами ґрунтується на наступних етапах:

  • Скориставшись пошуковою формою на головній сторінці Ви обираєте потрібне Вам житло, зв’язуєтесь з представником нашої компанії уточнюючи деталі та побажання щодо квартири в оренду;
  • Ріелтор дає детальні відповіді на Ваші запитання, надає фахову консультацію та цінні поради щодо пошуку житла;
  • Враховуючи усі Ваші побажання, базу даних, що містить щоденно оновлювану інформацію про квартири в оренду, рекламу в ЗМІ та інші доступні засоби, фахівець займається пошуком варіантів, що відповідають Вашим критеріям, веде переговори з власником житла, домовляється та проводить для Вас презентацію квартир.
  • Покази житла фіксуються відповідними договорами, які підписує Агентство та Замовник, відповідно ріелтор зобов’язується показати стільки варіантів, скільки клієнту необхідно для вибору якісного житла.
  • Омріяна квартира обрана! Наш спеціаліст перевіряє наявність відповідних документів про власність на нерухомість, організовує та супроводжує проведення укладення договору оренди.
  • Ви оплачуєте одноразову комісію за послуги ріелтора.