Котедж з видом на озеро в котеджному містечку

$
45000.00
Котедж з видом на озеро в котеджному містечку Лемберг

Ціна 45000 у.о. Без комісії. Представник власника

Будинок в два поверхи. Площа будинку 102 кв.м

В два поверхи з сучасного енергозберігаючого матеріалу - газоблок. На першому поверсі є тамбур, гостьовий санвузол, кухня і вітальня з виходом на терасу і власну ділянку землі. На другому поверсі є ванна кімната та три спальні з виходом на балкон-лоджію. Дахове покриття виконане металочерепицею та утеплене мінеральною ватою. В будинку проведено всі комунікації: електрика, вода, газ, каналізація та встановлено лічильники обліку води і електроенергії. Перед кожним будинком є подвір'я і можливість облаштування стоянки для автомобіля. У вітальні є вихід через терасу на задній двір. До всіх будинків запроектовано зручний заїзд — дорога з твердим покриттям.

Готова інфраструктура – школа дитячий садок, магазини, стадіон, амбулаторія, почта, банк і т.д. Мальовниче село - річка, озера.

У Львів- хороша траса, машиною 12 хвилин, рейсовим автобусом- до 17 хвилин.

Котеджні містечка розташовані в самому центрі "Золотої Підкови" Західної України в яку входять Олеський, Підгорецький, Золочівський замки. Сьогодні в наших містах є побудовані будинки. У будь-який зручний час, наш менеджер відділу продажів проконсультує і допоможе підібрати оптимальний варіант.

Ціна 45000 у.о. Без комісії. Представник власника

Чекаємо Вашого дзвінка.+38-097-082-32-12

+38-067-179-69-91 +38- 063-369-48-81