Цікавить співпраця?

Ми розуміємо, що вирішення завдань пов'язаних з нерухомістю займає не мало часу та потребує зусиль компетентних спеціалістів. Власники нерухомості, які звертаються до нас розуміють, що наші агенти якісно та дбайливо будуть обслуговувати кожного потенційного клієнта.

01. Як ми працюємо?

Укладаємо договір про співпрацю. Існує два типи договорів: звичайний - власник може або самостійно продавати нерухомість, або скористатися послугами багатьох агентств, у разі успішного продажу нерухомості клієнт оплачує певний відсоток нашому агентству (або попередньо домовлену суму) незалежно від ціни на проданий об'єкт; ексклюзивний - право на продаж об'єкта має виключно наше агентство, а після продажу власник сплачує 3% від суми укладеної угоди або іншу суму, обговорену завчасно. 
Разом із власником обговорюємо необхідний тип маркетингового плану.

Додаємо об'єкт у наш каталог. Якщо наше агентство має ексклюзивне право на продаж, то ми за власний рахунок організовуємо платну рекламу через усі доступні канали комунікації (e-mail-розсилка, Viber-чат, Інстаграм, OLX). 

За додаткову плату також можна замовити послуги фотографа, щоб якісно продемонструвати об'єкт нерухомості. Також можна виготовити короткий відеоролик, що приверне більше уваги потенційних покупців і сформує загальне враження про нерухомість, її місце розташування та інфраструктуру.

Упродовж всього процесу показів нерухомості ми постійно перебуваємо на зв'язку з власником та раз на тиждень звітуємо телефоном про стан справ - кількість дзвінків по об'єкту, кількість показів, кількість зацікавлених покупців. Якщо потенційний покупець розглядає конкурентні пропозиції, ми разом із власником аналізуємо їхні переваги та продумуємо нові варіанти для вигідного продажу.

Якщо покупець готовий придбати Вашу нерухомість, наше агентство починає збір всіх документів, необхідних для оформлення угоди купівлі-продажу (пакети документів формуються у відповідності до конкретних випадків).

Наше агентство організовує перемовини із власником, покупцем і нотаріусом для здійснення угоди.

Наш агент супроводжує власника під час укладання угоди і відстоює всі його інтереси до моменту розрахунку за нерухомість.

У разі успішної угоди власник сплачує відповідну суму агентству.